Володимир Чубірко пишається тим, що вдалося зробити у ЗОШ №3 м. Ужгорода

Чубирко-портрет

Ми вже повідомляли про те, як яскраво і урочисто проходило свято Першого дзвоника в Ужгородській спеціалізованій школі № 3.

Чимало добрих слів говорилося на святі на адресу Закарпатської обласної ради та її друзів і партнерів з чеського краю Височина. А вони й насправді постійно та вагомо допомагають третій школі. Ось що про це розповідає голова обласної ради Володимир Чубірко на своїй сторінці у Facebook:

«В День знань хотів би окремо та з гордістю відзначити школу, якою опікуюся вже кілька років – ЗОШ №3 в Ужгороді. Це саме той приклад, коли завдяки спільним зусиллям, разом із іноземними партнерами нам вдалося довести цей заклад до рівня зразкового і вже на прикладі цього проекту ми продовжимо роботу і в інших ужгородських закладах, залучаючи кошти обласного та міського бюджетів, а також іноземні інвестиції.

Коли у 2012 році ми лише розпочинали даний проект, відверто кажучи, навіть не гадали, що роботи набудуть таких масштабів. По-перше нам далося зацікавити чеських партнерів із краю Височина, що ЗОШ №3, ювілейна «Масарикова школа” може стати родзинкою як Ужгорода, так і надзвичайно привабливим місцем для відвідування туристами із Чехії, адже це 100-а школа побудована за президентства Томаша Масарика у 1932 році.

В результаті, крок за кроком, на вдалося запровадити в школі вивчення чеської мови, як другої іноземної, а також облаштувати для цих потреб окремий клас із мультимедійним комплексом. Щоліта діти, які вивчають чеську мову, відвідують літній табір в краї Височина, де удосконалюють свої мовні навики.

Масарик-школа

В школі відремонтовано медпункт та окремі санвузли. Згодом ми взялися за зовнішню реконструкцію навчального закладу – замінено дах та реконструйовано фасад школи, де нині на фронтальній стіні відновлено напис – Jubilejní škola Masarykova, навколо школи перекладено бруківку. Радий, що спостерігаючи за такими успіхами до робіт долучилася і міська влада, яка розпочала реконструкцію спортивного майданчика.

Ужгородська СШ №3 – це перша ластівка, і лише один із 20 проектів, які Закарпатська обласна рада реалізує спільно із чеським краєм Височина. Однак саме він є тим євроінтеграційним прикладом, якому ми будемо слідувати, реалізовуючи інші проекти. І не лише із чеськими колегами, але й представниками інших країн з якими Закарпаття вже сьогодні налагоджує партнерські відносини».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.