В УжНУ переконують, що першокурсника не били, а тільки штовхали

draka-krov_fn

Сьогодні на кількох закарпатських сайтах з’явилася інформація, в якій стверджувалося (з посиланням на батьків потерпілого), що у гуртожитку Ужгородського національного університету група старшокурсників по звірячому побила першокурсника, який відмовився виконувати їхні забаганки.

Разом з тим, керівництво УжНУ поширило свою версію того, що трапилося. В інформації, яка надійшла на нашу електронну пошту, йдеться про таке:

„…Як констатували адміністрація студмістечка та представники ректорату, у гуртожитку №1 трапився побутовий конфлікт між студентами. Хлопці, серед яких був першокурсник Денис Д., вирішили з’ясувати стосунки і від словесної перепалки перейшли до легкої штовханини. Як розповідає сам учасник інциденту Денис Д., який навчається на першому курсі факультету здоров’я людини, інцидент був локальним і незначним. Тому хлопець не звертався, ні у правоохоронні органи, ні до медиків, ні до керівництва студмістечка. «Я можу сам за себе постояти, ми вирішили конфлікт, який вичерпаний», – каже Денис Д.

Студент продовжує навчання, ходить на пари та залишається у гуртожитку”.

Де більше правди: у словах батьків чи в інформації керівництва УжНУ – нехай вирішують самі читачі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.