День знань і ювілей зустрічали і в Ужгородському економічному ліцеї

lic00

1 вересня заповнилися радісним шумом класи Ужгородського економічного ліцею, що розташований на площі Петефі.

В учнів і викладачів сьогодні було подвійне свято – адже 55 років тому, в 1960 році, тут вперше сіли за парти учні нової школи №9. А сама будівля, яка є пам’ятником архітектури, споруджена 130 років тому, в 1885 році.

Влітку цього року в школі провели ремонт – капітально відреставрували фасад історичної будівлі. Щоб привітати учнів із Днем знань, а заодно і перевірити якість проведених робіт, на перший дзвінок приїхав колишній учень, а нині – Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов. Він запевнив, що оновлення фасаду – лише перша частина запланованих робіт у школі. На черзі – давно назрілий ремонт тильної частини будівлі, внутрішніх приміщень і комунікацій.

Директор економічного ліцею Людмила Володимирівна Роман привітала підопічних і подякувала за увагу до проблем навчального закладу керівництво обласної ради, а також меценатів, які надають постійну допомогу.

Але все ж головними дійовими особами свята були самі учні. Відпочивши на канікулах, вони повернулися до класів, щоб у новому навчальному році опановувати нові знання.

Виступили перед гостями першокласники, для яких усе було новим, незвичним, але цікавим та радісним.

Пропонуємо кілька фотографій зі свята.

Костянтин Черкай, korzonews.info

lic07 lic01-1 lic01 lic02 lic03 lic04 lic05 lic06 lic08

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.