День Ужгорода планується мистецько-патріотичним

уж-свято

Відбулося перше засідання робочої групи з підготовки і проведення цьогорічного Дня Ужгорода.

За традицією, відзначення буде проходити в останні вихідні першого місяця осені, тобто – 25-26 вересня. На свято запросять гостей із усіх міст-побратимів, як і в попередні роки – вшанують нових Почесних громадян Ужгорода, людям, котрі зробили найбільш помітний внесок у розвиток міста, беруть активну участь у громадсько-суспільному житті – вручать Почесні відзнаки.

На нараді вирішили, що всі заходи загалом будуть мистецько-патріотичного-виховного напрямку. Традиційно пройдуть численні спортивні змагання на майданчиках і дворових територіях, тематичні зустрічі, зібрання в бібліотеках і навчальних закладах. Заплановано концерти на кількох локаціях, у тому числі самодіяльних дитячих та мистецьких колективів, рок-гуртів. Будуть кінопокази, благодійні аукціони, розважальні заходи у парках «Підзамковий» та «Боздоський», на території Альпінарію, пленери, художні та фото- виставки, майстер-класи, показові виступи учнів та педагогів музичних, мистецьких шкіл. У ці дні також пройде міжнародний фестиваль «Інтерлялька», будуть організовані ярмарки мистецьких виробів і сільськогосподарської продукції тощо.

Міська влада запрошує ужгородців, громадські організації, меценатів, благодійників і підприємців долучитися до підготовки Дня міста цікавими ідеями, організаційно-фінансовою допомогою та підтримкою. З пропозиціями звертатися до 8 вересня (каб. 408, за електронними адресами uzh.kultura@ukr.net або umr@rada-uzhgorod.gov.ua).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.