У Закарпатті порвали ще один ланцюг цигаркової контрабанди

сигар2

Управління власної безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області спільно УСБУ у Закарпатській області, Закарпатською митницею ДФС та Чопським прикордонним загоном припинили ще одну масштабну спробу контрабандного переміщення тютюнових виробів через митний кордон України.

У заздалегідь підготовлених схованках, обладнаних у дерев’яних щоках – бокових частинах барабанів-катушок для кабеля, зловмисники намагалися перевезти через митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС цигарки «Winston» з акцизними марками України та «Marlboro» з акцизними марками Республіки Польщі. Загальна кількість наразі вилучених цигарок становить майже 48 тис. пачок.

За даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Закарпатській області відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 204 Кримінального кодексу України.

Разом з тим, управлінням власної безпеки Головного управління ДФС у Сумській області перевіряється причетність працівників Сумської митниці ДФС до вказаного факту, при проведенні митного оформлення вантажу в режимі експорт – інформує відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

 сигар1 сигар2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.