Як у Закарпаття потрапили афганські нелегали?

Афган-нелег

Вчора вдень прикордонники Чопського загону впіймали дві групи нелегалів: шість осіб на кордоні з Угорщиною (ВПС «Саловка»), п’ять – на кордоні зі Словаччиною (ВПС «Стужиця»).

Пред тим, у понеділок, було затримано 14 нелегалів. Разом з цим з’ясувалося, що в прикордонні села неподалік Чопа завезено велику групу іноземців, мета яких – перебратися через кордон. З метою запобігти такій спробі прикордонники розпочали оглядати села, а нелегали, дізнавшись про це, вирішили перетнути кордон серед білого дня. Захисники кордону помітили групу осіб, які рухались в сторону Угорщини але, щоб не виникало сумніву що люди йдуть не квіточки рвати, вирішили затримати їх безпосередньо під час перетину кордону. Що й відбулося. Нелегали були дуже незадоволені і навіть намагалися чинити спротив, але марно.

На словацькому напрямку чужинців знайшли по слідах і затримали за півсотні метрів від кордону. Зі слів правопорушників, вони є громадянами Афганістану. Документів при собі не мали. Зараз з’ясовується яким чином вони потрапили в Україну, зокрема в Закарпаття, хто їх привіз в прикордонні села і де вони переховувалися – інформує прес-служба Чопського прикордонного загону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.